Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-pomorskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Inżynier budowy / Kierownik robót budowlanych / Kierownik budowy

Włocławek,Kowal,Inowrocław,Ciechocinek,Radziejów

Firma JL COMFORT SP. Z O.O. realizująca projekty budowlane związane ze wznoszeniem budynków zatrudni Inżyniera budowy / Kierownika robót budowlanych / Kierownika budowy.
Miejsce pracy: Włocławek i okolice; z uwagi na realizowane inwestycje poszukujemy kandydatów również z Kowala, Inowrocławia, Aleksandrowa Kujawskiego, Ciechocinka, Radziejowa
Zakres obowiązków
koordynacja robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem
nadzór nad jakością i terminowością oraz bezpieczeństwem realizowanych robót
organizacja placu budowy, współpraca z podwykonawcami i dostawcami
przedmiary i obmiary powykonawcze
prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań
Wymagania
umiejętność organizacji pracy swojej i podwykonawców
znajomość prawa budowlanego
odpowiedzialność, zaangażowanie, kultura osobista
prawo jazdy kat. B
wykształcenie wyższe budowlane
mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno budowlanej bez ograniczeń będą dodatkowym atutem
Oferujemy
dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę B2B w firmie budowlanej
ciekawa i rozwojowa praca
zdobycie doświadczenia
samochód służbowy, telefon, laptop
Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@jlcomfort.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Luty, 2024  11:53

Identyfikator: 739565

Wyświetleń: 1231